Aktualności

Kolejne spotkanie przy szachownicach za nami!

Kolejne spotkanie przy szachownicach za nami!

Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia szachowe organizowane wspólnie przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Skałka”, Szkolne Koło Szachowe „Jedynka” oraz Miejską Bibliotekę Publiczną.

Ferie ze „Skałką” trwają

Ferie ze „Skałką” trwają

Za nami kolejna ich odsłona Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych.

Odwołane wydarzenie "Zakochaj się w Świętochłowicach"

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej wydarzenie „Zakochaj się w Świętochłowicach”, które zostało zaplanowane na 16 lutego br., nie odbędzie się. Żałoba narodowa została ogłoszona w związku ze śmiercią Jana Olszewskiego – Premiera Polski w latach 1991-1992. Ma ona obowiązywać 15 lutego 2019 r. oraz 16 lutego 2019 r. do godz. 19.00.

Zakochaj się w Świętochłowicach

Zakochaj się w Świętochłowicach

Zapraszamy na niesamowitą imprezę walentynkową na Skałce

Licealne zmagania pod siatką

Licealne zmagania pod siatką

Na początku tygodnia, w świętochłowickim I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego, rozegrano miejskie zawody szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej.

Ferie Coraz Bliżej!

Ferie Coraz Bliżej!

Zimowa przerwa od szkolnych obowiązków zbliża się wielkimi krokami, dlatego już dziś zapraszamy naszych młodych mieszkańców regionu do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez OSiR "Skałka" oraz naszych partnerów.

Ruszyły Zapisy!

Ruszyły Zapisy!

Dziś (28.01.2019r.) ruszyły zapisy na kulig do Wisły.

Medale Rozdane!

Medale Rozdane!

W czwartek 24-go stycznia 2019r. w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 odbyło się spotkanie podsumowujące akcję „Superpływak 2018”, organizowanej przez Świętochłowicką Drużynę WOPR oraz OSiR „Skałka”.

Zmiana Miejsca Podsumowania Akcji

Zmiana Miejsca Podsumowania Akcji "Superpływak 2018"

Informujemy, że Podsumowanie Akcji "Superpływak 2018" odbędzie się W ŚWIETLICY Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Zubrzyckiego 38.