Aktualności

w najbliższy piątek pawilon wielofunkcyjny będzie czynny od godziny 10.00 do 12.00

Uprzejmie informujemy, że 27 października z powodu organizacji turnieju squasha "Samorząd - Biznes - Media" pawilon wielofunkcyjny przy Al. Parkowej 15 będzie czynny od godziny 10.00 do 12.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Rejonowe Zawody Szachowe Szkół Podstawowych

Rejonowe Zawody Szachowe Szkół Podstawowych

Zawody odbyły się 24-go października w filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach. Do rozgrywek przystąpiło siedem najlepszych drużyn szkół podstawowych z miast: Świętochłowice, Chorzów oraz Siemianowice Śląskie.

Aqua Aerobik- zajęcia odwołane

Informujemy, że dnia 27.10.2017r. (piątek) zajęcia Aqua Aerobiku na basenie krytym o godz. 14.45 oraz 18.00 nie odbędą się. Za niedogodności serdeczne przepraszamy.

Superpływak 2017

Superpływak 2017

Wspólna zabawa w pokonywanie kolejnych kilometrów na naszym basenie wkracza w decydującą fazę.

Zasiedli do szachownic

Zasiedli do szachownic

Kolejny raz w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyły się zawody szachowe.

Zmagania na Orliku

Zmagania na Orliku

W piątek 20-go października na boisku Orlik "Skałka" odbyły się piłkarskie zmagania o Mistrzostwo Szkół Ponadpodstawowych chłopców. Cztery reprezentacje rywalizowały o miano najlepszej drużyny w mieście oraz prawo do gry w zawodach rejonowych.

Wolontariusze poszukiwani w Świętochłowicach!

Wolontariusze poszukiwani w Świętochłowicach!

W całej Polsce ruszyła rekrutacja SuperW, czyli wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI! W tym roku w całej Polsce organizatorzy poszukują aż 13 500 wolontariuszy, którzy zorganizują mądrą pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci. W  Świętochłowicach również szukają chętnych do zaangażowania!

Crossminton

Crossminton

Kolejny raz na boisku trawiastym odbędzie się Turniej Crossmintona.

Dziewczyny zagrały w nożną

Dziewczyny zagrały w nożną

We wtorek 17 października boisko Orlika "Skałka" było areną zmagań piłkarskich zespołów w ramach Mistrzostw Świętochłowic.