Aktualności

Promocja SQUASH

Promocja SQUASH

Od 1 czerwca o do 31 sierpnia br. zapraszamy na WEEKENDOWĄ promocję squasha dla klientów posiadających karty lojalnościowe Multisport, Fitprofit oraz OK System.

Emocje na rzutni

Emocje na rzutni

W ramach wydarzenia sportowo - rekreacyjnego: „Sport - wspólnie nas łączy i usprawnia” dnia 08.06.2017 na terenie OSiR „Skałka” - Przystań, odbyły się zawody w konkurencji: Petanque. To już przedostatnia odsłona wydarzenia integracyjnego.

Święto Miasta

Święto Miasta

2, 3 i 4 czerwca w Świętochłowicach odbyło się kolejne Święto Miasta.

Superpływak 2017

Superpływak 2017

Przed nami kolejny tydzień, poniżej prezentujemy więc aktualną listę Superpływaków.

Dzień Dziecka na

Dzień Dziecka na "Skałce"

1 czerwca "Skałkę" opanowały dzieci. Piękna pogoda zachęcała do skorzystania z oferty przygotowanej przez miasto Świętochłowice.

Logo na jubileusz

Logo na jubileusz

W czwartek 1 czerwca na murawie stadionu OSiR "Skałka" im. P. Waloszka dzieci świętochłowickich szkół ułożyły logo na 70 lat miasta.

Zabawy przy tarczy

Zabawy przy tarczy

W ramach wydarzenia sportowo - rekreacyjnego: „Sport - wspólnie nas łączy i usprawnia” dnia 31.05.2017 w siedzibie głównej OSiR „Skałka” odbyły się zawody w konkurencji: Darts. To już trzecia odsłona wydarzenia integracyjnego.

Rodzice - dzieciom, dzieci - rodzicom

Rodzice - dzieciom, dzieci - rodzicom

W sobotę 27 maja na terenie OSiR „Skałka” odbyła się kolejna, IV już edycja turnieju „Rodzice dzieciom, dzieci rodzicom”, w tym roku wyjątkowa, bowiem odbywająca się w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny.