Kontakt

OSiR "Skałka", ul. Bytomska 40, Świętochłowice
tel. 32 2455 900, 32 2452 281


Dyrektor
Tomasz Sikorski – Dyrektor OSiR „Skałka”
tel. 32 2455 – 900 w. 22
sekretariat@osir-skalka.pl

Dział Administracji, Marketingu i Promocji 
Jolanta Jasicka – kierownik działu
tel.: 32 2455 900 w. 31
j.jasicka@osir-skalka.pl

Małgorzata Jurczyńska – starszy specjalista d/s kadrowych
tel. 32 2455 – 900 w. 23
m.jurczynska@osir-skalka.pl

Agnieszka Czapla - pomoc administracyjna
tel. 32 2455 – 900 w. 23

Barbara Matusik – starszy referent
tel. 32 2455 – 900 w. 21
b.matusik@osir-skalka.pl

Dział Sportu, Rekreacji i Imprez
Damian Kuchna – kierownik działu
tel. 32 2455 – 900 w. 25
dkuchna@vp.pl

Robert Bakoś - instruktor rekreacji ruchowej
tel. 32 2455 – 900 w. 25
r.bakos@osir-skalka.pl

Grzegorz Gabor – menedżer sportu
tel.: 32 2455 – 900, w. 25
g.gabor@osir-skalka.pl

Mateusz Kaiser – instruktor sportu
tel.: 32 2455 – 900, w. 32
kaiser93@interia.pl

Dział Techniczno-Remontowy
Janusz Kluge – kierownik działu
tel. 32 2455 – 900
j.kluge​@osir-skalka.pl

Dział Księgowości
Elżbieta Augustyn-Komandera – główny księgowy
tel. 32 2455 – 900 w. 30
e.augustyn@osir-skalka.pl
ksiegowosc@osir-skalka.pl

Danuta Klóska – starsza księgowa, kasjer

Wioletta Mieruńska – referent w Dziale Księgowości

Magdalena Kozłowska – Pomoc administracyjna

Ewelina Fils – Pomoc administracyjna

Dział Pływalń
Marek Stebnicki – p.o. kierownika – gospodarza obiektu
basen kryty przy ul. Zubrzyckiego 38: tel. 32 241 26 40
basen ekologiczny przy Alei Parkowej 15: tel. 786 810 338
basen@osir-skalka.pl