Aktualności

Lodowisko dzisiaj tj. 18.02 zamykamy o godz. 14.00

Lodowisko dzisiaj tj. 18.02 zamykamy o godz. 14.00

W związku z wysokimi temperaturami w czasie dnia nasze urządzenia mrożące taflę nie są w stanie utrzymać jej w należytej jakości. Dziś zamykamy lodowisko o godz. 14.00. Jeśli w nocy temperatury będą minusowe to jutro zapraszamy w godz. 10.00- 14.00. O wszystkich zmianach będziemy Was informować tutaj oraz na facebooku. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy na inne Nasze obiekty :)

Lodowisko dzisiaj zamknięte.

Informujemy, że lodowisko w dniu dzisiejszym zostało już zamknięte. Musimy uporać się z wodą i nierównościami. Za utrudnienia przepraszamy.

Lodowisko już dzisiaj nieczynne

Lodowisko już dzisiaj nieczynne

Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe lodowisko dzisiaj będzie nieczynne. Walczymy z wodą i nierównościami :) Za utrudnienia przepraszamy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony gdzie informacje dotyczące lodowiska zamieszczane są na bieżąco. Zapraszamy na inne Nasze obiekty

Piłkarskie ferie zakończone!

Piłkarskie ferie zakończone!

Dziś (15.02.2019r.) w Domu Sportu odbył się turniej piłkarski w kategorii OPEN pod nazwą "Lipiny Cup 2019". Były to ostatnie piłkarskie rozgrywki organizowane przez OSiR "Skałka" w ramach tegorocznych ferii zimowych.

Kolejne spotkanie przy szachownicach za nami!

Kolejne spotkanie przy szachownicach za nami!

Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia szachowe organizowane wspólnie przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Skałka”, Szkolne Koło Szachowe „Jedynka” oraz Miejską Bibliotekę Publiczną.

Ferie ze „Skałką” trwają

Ferie ze „Skałką” trwają

Za nami kolejna ich odsłona Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych.

Odwołane wydarzenie "Zakochaj się w Świętochłowicach"

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej wydarzenie „Zakochaj się w Świętochłowicach”, które zostało zaplanowane na 16 lutego br., nie odbędzie się. Żałoba narodowa została ogłoszona w związku ze śmiercią Jana Olszewskiego – Premiera Polski w latach 1991-1992. Ma ona obowiązywać 15 lutego 2019 r. oraz 16 lutego 2019 r. do godz. 19.00.

Zakochaj się w Świętochłowicach

Zakochaj się w Świętochłowicach

Zapraszamy na niesamowitą imprezę walentynkową na Skałce