Aktualności

Żegnamy lodowisko

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28 lutego kończymy oficjalnie sezon zimowy na "Skałce", tym samym zamykamy nasze lodowisko.

Ferie z szachami za nami

Ferie z szachami za nami

W czwartek 21-go lutego 2019r. Dużym sukcesem zakończyła się akcja pt. „Ferie z Szachami 2019”.

Zabawa Karnawałowa ODWOŁANA!

Zabawa Karnawałowa ODWOŁANA!

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne dzisiejsza Zabawa Karnawałowa dla Dzieci i Młodzieży na Lodzie nie odbędzie się.

Kulig w Wiśle

Kulig w Wiśle

We środę 20-go lutego 2019r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Skałka” zorganizował wycieczkę turystyczną na kulig do Wisły.

Lodowisko dzisiaj tj. 18.02 zamykamy o godz. 14.00

Lodowisko dzisiaj tj. 18.02 zamykamy o godz. 14.00

W związku z wysokimi temperaturami w czasie dnia nasze urządzenia mrożące taflę nie są w stanie utrzymać jej w należytej jakości. Dziś zamykamy lodowisko o godz. 14.00. Jeśli w nocy temperatury będą minusowe to jutro zapraszamy w godz. 10.00- 14.00. O wszystkich zmianach będziemy Was informować tutaj oraz na facebooku. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy na inne Nasze obiekty :)

Lodowisko dzisiaj zamknięte.

Informujemy, że lodowisko w dniu dzisiejszym zostało już zamknięte. Musimy uporać się z wodą i nierównościami. Za utrudnienia przepraszamy.

Lodowisko już dzisiaj nieczynne

Lodowisko już dzisiaj nieczynne

Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe lodowisko dzisiaj będzie nieczynne. Walczymy z wodą i nierównościami :) Za utrudnienia przepraszamy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony gdzie informacje dotyczące lodowiska zamieszczane są na bieżąco. Zapraszamy na inne Nasze obiekty

Piłkarskie ferie zakończone!

Piłkarskie ferie zakończone!

Dziś (15.02.2019r.) w Domu Sportu odbył się turniej piłkarski w kategorii OPEN pod nazwą "Lipiny Cup 2019". Były to ostatnie piłkarskie rozgrywki organizowane przez OSiR "Skałka" w ramach tegorocznych ferii zimowych.