Wiosenna gra terenowa

Wiosenna gra terenowa

Zeszłoroczna gra terenowa cieszyła się sporym powodzeniem i dostarczyła nam wszystkim (dzieciom i dorosłym) mnóstwo frajdy! Dlatego, w tym roku ponownie zapraszamy Was do wzięcia udziału w Wiosennej grze terenowej ????????????️‍♀️????????????????

Gra odbędzie się 6 kwietnia (sobota) w godz. 8.30 – 14.00 na terenie obiektów oraz terenów zielonych Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka”.

Na czym polega zabawa?

???? Z kasy w budynku wielofunkcyjnym OSiR „Skałka” przy Alei Parkowej 15 należy pobrać kartę konkursową.

????Na terenie OSiR „Skałka” trzeba odnaleźć 5 ukrytych elementów hasła i ułożyć je w całość.

???? Wskazówki pozwalające na znalezienie poszczególnych elementów hasła umieszczone są na mapie, którą będzie można znaleźć na stronie internetowej ➡️ www.osir-skalka.pl

???? Po odnalezieniu wszystkich elementów i ułożeniu hasła, należy wrócić do budynku wielofunkcyjnego, a wypełnioną kartę konkursową z odgadniętym hasłem wrzucić do urny przy kasie.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania kart, które odbędzie się tego samego dnia, o godz.15.00 przy przystani kajakowej OSiR „Skałka” lub – w razie niepogody – w budynku wielofunkcyjnym OSiR „Skałka”. Nagrodami w zabawie będą m.in. rodzinne gry planszowe.

Poszukiwacze przygód, czekamy na Was! ????