Turniej o Złotą Rakietę

Zawodnicy o godz. 9:00 rozpoczęli zmagania jednocześnie na kortach do squasha w OSiR Skałka oraz na korcie do padla w MORiS Chorzów. Na początek rozegrane zostały mecze grupowe po czym wszyscy zawodnicy rozegrali mecze finałowe w squasha. Tam najlepsza okazała się para Góra/Kania. Drugie miejsce zajęła para Adamik/Wieczorek, a trzecie miejsce para Borg/Kępa.

Aby wyłonić zwycięzców klasyfikacji generalnej, trzeba było rozegrać mecze finałowe w padlu. Rozgrywki padlowe wygrała para Szczygłowski/Kolasa. Tuż za nimi znalazła się para Adamik/Wieczorek, a na trzecim miejscu uplasowała się para Piecha/Dzięciołowski.

Po podsumowaniu punktów zdobytych w obu dyscyplinach przechodni, okazały puchar trafił w ręce pary Adamik/Wieczorek. Drugie miejsce na podium zajęła para Góra/Kania, a na najniższym stopniu podium stanęła para Szczygłowski/Kolasa. Najlepsi zawodnicy otrzymali bony do sklepu sportowego Decathlon Katowice.

Warto zaznaczyć, że każdy z zawodników rozegrał aż 18 meczów, a sam turniej trwał 11 godzin. Wielkie brawa za wytrzymałość i gratulacje dla najlepszych!