„Turniej o Złotą Rakietę”

„Turniej o Złotą Rakietę”

„Turniej o Złotą Rakietę”

 

W drugiej edycji turnieju uczestnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach – squashu i padlu.

 

23 czerwca odbędzie się druga edycja Turnieju o „Złotą Rakietę”. Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch dyscyplinach rakietowych – squashu oraz padlu. Turniej jest przeznaczony dla par deblowych (limit 12 par), a wyłonienie najlepszych duetów odbędzie się na podstawie sumy punktów zdobytych w obu dyscyplinach.

 

Turniej rozpocznie się od zmagań w squashu, a miejscem rozgrywek będą korty OSiR „Skałka” Świętochłowice. Start zaplanowany jest na godz. 10:00, a system rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszeń. Koniec pierwszej części turnieju zaplanowany jest na ok. godz. 15:00, po czym zawodnicy będą mieli przerwę.

 

Drugim, a jednocześnie finałowym, etapem turnieju są rozgrywki w padla. Mecze rozpoczną się o godz. 16:00 na korcie zlokalizowanym przy ul. Katowickiej 6 w Chorzowie (przy Centrum Handlowym AKS). W każdej z dwóch rozegranych dyscyplin wszystkie pary deblowe za zdobyte miejsce otrzymają punkty, które się sumują wyłaniając tym samym zwycięzców.

 

Imprezę objęli patronatem prezydenci Chorzowa oraz Świętochłowic: Andrzej Kotala i Dawid Kostempski. Wydarzenie odbywać się będzie we współpracy z MORiS Chorzów. Na najlepszych czeka okazały puchar oraz atrakcyjne nagrody. Patronat medialny zapewniają portale Chorzowianin i Tuba Chorzowa. Wpisowe wynosi 10 zł za zespół. Zgłoszenia odbywać się będą przez formularz zgłoszeniowy na http://moris.chorzow.pl/zgloszenia/turniej/  Więcej informacji pod nr telefonu: 504 115 017.