Dzisiaj rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu letniego na basenie ekologicznym.
Woda została usunięta z niecki, po czym nastąpiło jej dokładne czyszczenie.
Cała akcja była połączona ze szkoleniem z zakresu przepompowywania wody na dalekie odległości.
Tym razem udało się połączyć przyjemne z pożytecznym
.
Dziękujemy za wsparcie naszym strażakom.
Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Świętochłowicach Ochotnicza Straż Pożarna Świętochłowice1






























