Od dzisiaj można już korzystać z rampy, która w ostatnim czasie była wyłączona.
Nasz Dział Techniczny zakończył pierwszy etap prac, który miał na celu wymianę płyt jezdnych na pierwszej z ramp na terenie skateparku, ale to jeszcze nie koniec, bowiem ciąg dalszy nastąpi.
Korzystajcie bezpiecznie i dbajcie proszę o nasze wspólne dobro.






























