Lodowisko

W sezonie zimowym zapraszamy na lodowisko znajdujące się na terenie kortów OSiR "Skałka". Można wypożyczyć łyżwy, a dzieci mogą korzystać z chodzików pomocnych w nauce jazdy na łyżwach.

Obiekt czynny od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do godz. 20.00 oraz w niedziele i soboty od godz. 10.00 do 20.00.

Informujemy, że ostrzenie łyżew odbywa się w każdy wtorek i czwartek w godz. 14.00 - 15.00.

Szanowni Państwo w związku z panującą sytuacją epidemiczną bardzo prosimy o stosowanie się do wszystkich zaleceń regulaminowych.

Uprzejmie informujemy, że limit osób jednocześnie przebywających w obiekcie wynosi 45.

Obowiązuje zakaz korzystania z lodowiska przez osoby z objawami infekcji i chorób dróg oddechowych.

Prosimy o zachowanie 1,5 m dystansu społecznego pomiędzy osobami stojącymi w kolejce do kasy i wypożyczalni oraz w obiekcie lodowiska.

Obowiązuje obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu/wyjściu z wypożyczalni oraz obiektu lodowiska. Środki do dezynfekcji znajdują się przy wejściu na obiekt, w wypożyczalni oraz toalecie.

Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa na terenie całego obiektu. Zaleca się zasłanianie ust i nosa również podczas jazdy na łyżwach.

W budynku wypożyczalni może przebywać maksymalnie dwie osoby w tym samym czasie. Pozostali czekają na zewnątrz zachowując odpowiedni dystans 1,5 m.

Łyżwy przymierzamy na zewnątrz budynku wypożyczalni w miejscu do tego przeznaczonym. Ewentualna wymiana sprzętu na inny rozmiar odbywać się będzie przez okno wypożyczalni umiejscowione od strony tafli lodowiska.

Po zakończeniu ślizgawki prosimy o jak najszybsze oddanie wypożyczonego sprzętu oraz opuszczenie lodowiska, by przed następną ślizgawką załoga obiektu miała czas na dezynfekcję wypożyczalni, toalety, łyżew oraz powierzchni, z którą stykają się jego użytkownicy (klamki, poręcze, siedziska).

Niestosowanie do powyższych obostrzeń oraz poleceń pracowników lodowiska będzie groziło wydaleniem z obiektu.

BARDZO PROSIMY OSOBY BEZ WŁASNEGO SPRZĘTU ( ŁYŻWY, KASK ) O WCZEŚNIEJSZE STAWIENIE SIĘ NA ŚLIZGAWKĘ W CELU WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU.

Prosimy  o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem lodowiska oraz wypożyczalni łyżew, które znajdują się na dole informacji.


Cennik

Bilet normalny (45 min) 7,00zł/os.
Bilet ulgowy (45 min) - uczniowie, studenci, emeryci, renciści, karta seniora 5,00 zł/os.
Bilet - Mieszkańcy Świętochłowic posiadający Kartę 3+ 50% zniżki
Wypożyczenie łyżew 6,00zł
Grupy szkolne 3,00zł/os.