Od dzisiaj w części parkowo - rekreacyjnej OSIR Skałka znajduje się ekosłupek.
Montaż tego urządzenia był możliwy dzięki Waszym głosom, bowiem to realizacja ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego.
Oby zawsze świecił tylko na zielono, co świadczy o dobrej jakości powietrza. Dziękujemy.






























