Dokładnie rok temu do użytku została oddana hala widowiskowo - sportowa na Skałce, dlatego też dzisiaj nawiązując do tamtego dnia hala znowu rozświetliła się na niebiesko - zielono.
A jutro tą rocznicę będziemy aktywnie świętować w ramach Dnia Dziecka.
Zapraszamy.






























