Basen zaprasza

Basen zaprasza

W sobotę 24 czerwca odbyło się otwarcie kąpieliska na "Skałce".

Wraz z pierwszym dniem funkcjonowania basenu na "Skałce" rozpoczyna się również oficjalnie sezon letni, a Ośrodek przygotowuje specjalną ofertę imprez dla wszystkich dzieciaków.

W ostatnią sobotę miesiąca kapielisko ekologiczne przywitało wszystkich miłośników kąpieli wyremontowanym brodzikiem. Od tego sezonu brodzik zyskał zupełnie odnowioną nieckę basenową oraz natryski. Nowego blasku nabrała również wyspa znajdująca się w basenie, która co najważniejsze została wyłożona specjalna folią antypoślizgową. Wokół małego basenu pojawiła się nowa nawierzchnia.

Każdy, kto w sobotę zawitał na basen mógł otrzymać z rąk prezydenta specjalnie na tą okazję przygotowane piłki.

Przypomnijmy, że basen jest czynny w poniedziałki od godz. 12.00 do 19.00, od wtorku do niedzieli w godz. 10.00 - 19.00. Za bilet normalny trzeba zapłacić 12zł, ulgowy kosztuje 8zł. Dzieci do lat 6 z basenu mogą korzystać za darmo. W kasach kąpieliska można również kupić bilety rodzinne 1+2lub 2+1 w cenie 22zł lub 2+2 w cenie 28zł. Posiadacze Karty 3+ mogą skorzystać z zniżki, która wynosi 50%.

Dodatkową zaletą kąpieliska z pewnością jest fakt, że do oczyszczania wody nie są używane żadne środki chemiczne. Woda oczyszczana jest przez specjalnie dobrane rośliny oraz mieszanki kruszyw i bakterie przyjazne człowiekowi.