Warning: session_start(): open(/tmp/sess_t152hdpdmg4oga2kcb5mq9cn97, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/osir-skalka/ftp/index.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/osir-skalka/ftp/index.php:3) in /home/osir-skalka/ftp/index.php on line 3
Superpływak

Superpływak

Superpływak

W tym roku nieco wcześniej niż zwykle podsumowano kolejną akcję wspólnej zabawy świętochłowickiej Drużyny WOPR oraz OSiR "Skałka" polegającej na pokonywaniu kilometrów na basenie krytym. Najlepsi w całym cyklu otrzymają złote medale, ci z nieco mniejszą ilością kilometrów srebrne i kolejna grupa brązowe krążki.

W 2020 roku najwięcej kilometrów wśród panów pokonał Adam Brandenburg, łącznie 428km, wśród pań najlepszym wynikiem może pochwalić się Iwona Wrzesińska, która pokonała 251km.

Poniżej prezentujemy listę wszystkich biorących udział oraz listę medalistów .

Dziękujemy za wspólną zabawę.

O formie i terminie podsumowania poinformujemy wkrótce na naszych stronach.

 

L.p. Nazwisko i imię suma km +
1 BIGIEWSKI ALEKSANDER 28
2 BOROWY ANNA 47,1
3 BRANDENBURG ADAM 428
4 BULA MAGDALENA 151,2
5 FILCEK DARIUSZ 327
6 FRUCH ADAM 126
7 GAŁKA ZBIGNIEW 4,6
8 GRACA DAWID 106,5
9 GRACA IRENEUSZ 116,5
10 GRACA KAMIL 111,5
11 GRACA SANDRA 108,5
12 HORZOMBEK KRZYSZTOF 8
13 JANUS KRZYSZTOF 130
14 KOCUREK AGNIESZKA 92
15 KOJ SABINA 53,1
16 KOT ZUZANNA 98
17 KOWALSKA BEATA 205
18 KRÓL RAFAŁ 77
19 KRÓL ŻANETA 49,9
20 KRYCZKA JERZY 172,5
21 LASKOWSKI HENRYK 106
22 LENART ANGELIKA 140,5
23 MACHACZEK JANUSZ 61,5
24 MAJEWSKA MAGDALENA 250
25 MARCZYŃSKI WOJCIECH 17
26 MARMUROWICZ BARBARA 156,5
27 MIKULSKA KATARZYNA 5
28 NANCKA JOLANTA 10,5
29 NANCKA ZYGMUNT 40
30 PACIEJ JAROSŁAW 51,5
31 PACIEJ WITOLD 34,6
32 PATERO MARIA 0,5
33 PIETRZYKOWSKA ZUZANNA 22
34 PLEKANIEC MARCIN 20,5
35 POLAP TOMASZ 12,1
36 REIMAN PIOTR 219
37 REIMAN POLA 67
38 ROTHER KATARZYNA 11
39 SKIBIŃSKI PIOTR 1,5
40 SKORUPA DARIA 12
41 SOCHA MICHAŁ 158,1
42 SORANKOWSKI PRZEMYSŁAW 146
43 SZTABA BARTOSZ 152
44 TARGOWSKA ANNA 20
45 TARGOWSKI MICHAŁ 20
46 TRUCHAN GRZEGORZ 411
47 URBAŃSKI MAREK 0,5
48 URBAŃSKI MATEUSZ 78,7
49 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW 25
50 WYPIÓR TADEUSZ 16,5
51 WRZESIŃSKA IWONA 251
52 ZNAJDA-MATUSZEWSKA PAU. 35
53 MISKA KAROL 2

 

Lista medalistów Superpływaka 2020r.

 

L.p. Nazwisko i imię suma km +
  ZŁOTY SUPERPŁYWAK   
1 BRANDENBURG ADAM 428
2 FILCEK DARIUSZ 327
3 TRUCHAN GRZEGORZ 411
     
  SREBRNY SUPERPŁYWAK   
     
1 KOWALSKA BEATA 205
2 MAJEWSKA MAGDALENA 250
3 REIMAN PIOTR 219
4 WRZESIŃSKA IWONA 251
     
  BRĄZOWY SUPERPŁYWAK   
     
1 BULA MAGDALENA 151,2
2 FRUCH ADAM 126
3 GRACA DAWID 106,5
4 GRACA IRENEUSZ 116,5
5 GRACA KAMIL 111,5
6 GRACA SANDRA 108,5
7 JANUS KRZYSZTOF 130
8 KRYCZKA JERZY 172,5
9 LASKOWSKI HENRYK 106
10 LENART ANGELIKA 140,5
11 MARMUROWICZ BARBARA 156,5
12 SOCHA MICHAŁ 158,1
13 SORANKOWSKI PRZEMYSŁAW 146
14 SZTABA BARTOSZ 152

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Warning: Unknown: open(/tmp/sess_t152hdpdmg4oga2kcb5mq9cn97, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0