Skałkowo - Kalinowe Spotkania Biegowo - Marszowe

Zapraszamy Was do skorzystania z naszej nowej propozycji.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, ruszamy z organizacją cyklu spotkań biegowo-marszowych.  Wydarzenia dedykowane są wszystkim biegaczom, ale mamy nadzieję, że dzięki naszej propozycji, z bieganiem zaprzyjaźnią się również Ci, którzy do tej pory tego nie robili, mieli obawy, albo najzwyczajniej w świecie im się nie chciało.

Nasz cykl skierowany jest do mniejszych i większych, całych rodzin, ale także grup przyjaciół czy znajomych.

Pod okiem wykwalifikowanej kadry, bez obaw postawisz pierwsze kroki na biegowych trasach.

Do udziału zachęcamy również miłośników nordic walking, dla których przygotowaliśmy - podobnie, jak dla dzieci - nieco krótszą trasę.

Cały cykl, który odbędzie się na terenie OSiR „Skałka” oraz wokół stawu Kalina składa się z ośmiu biegów.

Warunkiem udziału jest dokonanie opłaty startowej.

Po każdym biegu, na najlepszych będą czekały drobne upominki.

Na tej stronie będziemy również na bieżąco aktualizować listy zgłoszeń (warunkiem udziału jest dokonanie wpłaty).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i regulaminem biegu (do pobrania w dolnej części strony).

Lista startowa II Skałkowo – Kalinowego Spotkania Biegowo – Marszowego

pod patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice – 13 kwietnia 2024r.

Kategoria - bieg dzieci – 1 km

Lp.

Imię i nazwisko

Miasto

1

Mateusz Janotta

Ruda Śl.

2

Dawid Janotta

Ruda Śl.

3 Julia Kowolik

Ruda Śl.

4 Monika Jawoszek

Świętochłowice

Kategoria – Nordic Walking – 3 km

Lp.

Imię i nazwisko

Miasto

1

Anna Szyguła

Katowice

Kategoria - bieg 5 km

Lp.

Imię i nazwisko

Miasto

1

Regina Skerczyńska

Biała Podlaska

2

Jan Góra

Bytom

3 Marcin Zymek

Świętochłowice

4 Karolina Ciach

Chorzów

5 Jolanta Rybsztajn

Ruda Śl.

6 Ewelina Kowolik

Ruda Śl.

7 Jan Milkowski

Świętochłowice

8 Paweł Jawoszek

Świętochłowice

9 Monika Furtak

Chorzów

Klasyfikacja końcowa I Skałkowo – Kalinowego Spotkania Biegowo – Marszowego

pod patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice

– 24 marca 2024r.

Kategoria - bieg dzieci – 1 km

Lp.

Imię i nazwisko

Czas

Miejsce

1

Dawid Janotta

03:36:00

I

2

Dominik Skolik

04:26:00

II

3

Szymon Milkiewicz

04:27:00

III

4

Kamil Mika

04:28:00

IV

5

Dawid Donerstag

04:29:00

V

6

Daniel Śledziński

04:34:00

VI

7

Krzysztof Pucher

04:36:00

VII

8

Leon Kowalski

04:38:00

VIII

9

Mateusz Janotta

04:40:00

IX

10

Wojciech Jasiński

04:42:00

X

11

Dawid Pilarski

04:43:00

XI

12

Bartłomiej Stuhr

04:55:00

XII

13

Szymon Lyska

04:58:00

XIII

14

Bartosz Milkiewicz

05:00:00

XIV

15

Dawid Wodecki

05:02:00

XV

16

Julia Kowolik

05:24:00

XVI

17

Monika Jawoszek

05:59:00

XVII

Kategoria – Nordic Walking – 3 km

Lp.

Imię i nazwisko

Czas

Miejsce

1

Anna Szyguła

21:12:00

I

2

Marta Jakubiec

22:27:00

II

3

Wioletta Józefacka

27:42:00

III

Kategoria - bieg 5 km

Lp.

Imię i nazwisko

Czas

Miejsce

1

Aleksander Zięba

18:05:00

I

2

Mateusz Kaiser

21:50:00

II

3

Patryk Grządkowski

21:55:00

III

4

Żaneta Siemianowska

22:48:00

IV

5

Tomasz Szymik

23:09:00

V

6

Paweł Jawoszek

23:59:00

VI

7

Karol Stochnij

24:09:00

VII

8

Marcin Zymek

24:36:00

VIII

9

Katarzyna Stochnij

24:39:00

IX

10

Karolina Stasiak

25:08:00

X

11

Jan Milkowski

25:47:00

XI

12

Ewelina Kowolik

26:05:00

XII

13

Monika Furtak

27:03:00

XII

14

Katarzyna Kusz

27:06:00

XIV

15 Paweł Dudziak 16:20 (3 okrążenia)

--

16 Agnieszka Jawoszek - Dróżga 16:54 (3 okrążenia)

--

17 Jan Góra 12:05 (2 okrążenia)

--



Do pobrania

Regulamin biegu