Ruszyły Zapisy!

Ruszyły Zapisy!

Dziś (28.01.2019r.) ruszyły zapisy na kulig. Oprócz przejażdżki zaprzęgiem konnym w programie wycieczki przewidziany jest poczęstunek w formie ogniska oraz czas wolny w Centrum Wisły. Koszt wyprawy dla osoby dorosłej wynosi 60 zł, a dla nieletniej 45 zł. Cena zawiera: transport, ubezpieczenie, poczęstunek oraz wyprawę kuligiem lub w razie niedogodnych warunków atmosferycznych dorożką. 

Wycieczka odbędzie się podczas ferii zimowych w środę 20.02.2019r. Wyjazd o godz. 8:00 z Alei Parkowej.

Aby zapisać się na wycieczkę należy udać się do Działu Księgowości (pokój 304 w pawilonie OSiR "Skałka" przy ul. Bytomskiej 40), wpłacić należną kwotę oraz podać dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, pesel i numer telefonu. Zapisy możliwe są tylko i wyłącznie w czasie pracy księgowości, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Niezbędne do udziału w wycieczce jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na upublicznienie wizerunku, które są do pobrania poniżej. Dzieci wybierające się na wyprawę bez opieki muszą poandto posiadać pisemną zgodę podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Liczba miejsc na wycieczkę jest ograniczona do 50. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji w Dziale Sportu, Rekreacji i Imprez pod numerem telefonu: 32 245 59 00 w. 22.

Robert Bakoś