Pobiegli po raz trzeci

Pobiegli po raz trzeci

W sobotę - 11 maja już po raz trzeci gościliśmy uczestników Skałkowo – Kalinowego Spotkania Biegowo-Marszowego. Zawody w tym dniu zgromadziły 28 osób.

Tym razem biegi rozpoczęły się od rozgrzewki, którą przeprowadziła Izabela Werner – instruktor sportu.

Punktulanie o 11.00 w biegu na 1000 metrów wystartowały dzieciaki. Najlepsze czasy uzyskali: Małgorzata Tuleja z Świętochłowic i Dawid Janotta z Rudy Śląskiej.

O 11.15 wystartowali uczestnicy marszu Nordic Walking na 3000 metrów i biegu na 5000 metrów. W marszu najlepszą zawodniczką kolejny raz okazała się Anna Szyguła z Katowic. Najlepsze wyniki w biegu osiągnęli: Blanka Tuleja i Tomasz Pszonak ze Świętochłowic.

Najlepszym zawodniczkom i zawodnikom zestawy gadżetów wręczyły Aleksandra Poloczek - Radna Sejmiku Województwa Śląskiego oraz Elżbieta Augustyn-Komandera – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka”.

Podczas imprezy była okazja do pomiaru tkanki tłuszczowej, który przeprowadzał Klub Zdrowego Odżywiania z Bytomia, promujący w swojej działalności zdrowy styl życia oraz zdrowe odżywianie.

Dziękujemy współorganizatorom tego wydarzenia, którzy pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy: Gryfny Patrol oraz uczniom Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świętochłowicach.

Klasyfikacja końcowa dostępna w zakładce:

http://www.osir-skalka.pl/skalkowo---kalinowe-spotkania-biegowo---marszowe,n-1051

Fotorelacje z zawodów można obejrzeć na naszym fb.

Zdjęcia: Fotografer GC