Kontakt

Dyrektor

Tomasz Sikorski - Dyrektor OSiR „Skałka”

  • tel. 32 2455 – 900 w. 22
  • sekretariat@osir-skalka.pl

Stanowisko ds. marketingu 

Jolanta Jasicka - główny specjalista

  • tel.: 32 2455 900 w. 31
  • e-mail: j.jasicka@osir-skalka.pl

Dział Administracyjny

Małgorzata Jurczyńska – starszy specjalista d/s kadrowych

  • tel. 32 2455 – 900 w. 23
  • e-mail: m.jurczynska@osir-skalka.pl

Osobą odpowiedzialną za obsługę Sekretariatu jest:

Barbara Matusik – starszy referent

  • tel. 32 2455 – 900 w. 21
  • e-mail: b.matusik@osir-skalka.pl

Dział Rekreacji i Imprez

Damian Kuchna – kierownik działu

  • tel. 32 2455 – 900 w. 25
  • e-mail: d.kuchna@osir-skalka.pl

Marek Stebnicki – pracownik zaplecza sportowego

  • tel. 32 2455 – 900 w. 25
  • e-mail: m.stebnicki@osir-skalka.pl

Dział Techniczno – Remontowy

Ryszard Grzesiewski – kierownik - gospodarz obiektu

  • tel. 32 2455 – 900
  • e-mail: r.grzesiewski@osir-skalka.pl

Dział Księgowości

Elżbieta Augustyn – Komandera – główny księgowy

  • tel. 32 2455 – 900 w. 30
  • e-mail: e.augustyn@osir-skalka.pl

Danuta Klóska – starsza księgowa, kasjer

Wioletta Mieruńska - referent w Dziale Księgowości

Sandra Lipok - referent w Dziale Księgowości

  • tel. 32 2455 – 900 w. 24
  • e-mail: ksiegowosc@osir-skalka.pl

Dział Sportu

Dariusz Rzeźniczek – menadżer sportu

  • tel.: 32 2455 – 900, w. 32
  • e-mail: d.rzezniczek@osir-skalka.pl

Grzegorz Gabor - instruktor sportu

  • tel.: 32 2455 – 900, w. 25
  • e-mail: g.gabor@osir-skalka.pl

Dział Pływalń

Mariusz Mizera - kierownik - gospodarz obiektu

  • basen kryty przy ul. Zubrzyckiego 38, tel.: 32 241 26 40
  • basen ekologiczny przy Alei Parkowej 15, tel. 786 810 338
  • e-mail: basen@osir-skalka.pl