Kontakt

Dyrektor

Janusz Grobelka - Dyrektor OSiR „Skałka”

  • tel. 32 2455 – 900 w. 22
  • e-mail: j.grobelka@osir-skalka.pl

Dział Administracyjny

Małgorzata Jurczyńska – starszy inspektor d/s kadrowych

  • tel. 32 255 – 900 w. 23
  • e-mail: m.jurczynska@osir-skalka.pl

Osobą odpowiedzialną za obsługę Sekretariatu jest:

Barbara Matusik – referent

  • tel. 32 2455 – 900 w.21
  • e-mail: b.matusik@osir-skalka.pl

Dział Rekreacji i Imprez

Damian Kuchna – kierownik działu

  • tel. 32 2455 – 900 w. 31
  • e-mail: d.kuchna@osir-skalka.pl

Pracownicy działu:

Joanna Ziółkowska – instruktor rekreacji

  • e-mail: j.ziolkowska@osir-skalka.pl

Arkadiusz Fronczek – instruktor rekreacji

  • e-mail: a.fronczek@osir-skalka.pl

Janusz Matuszewski – instruktor fitness
 

Dział Techniczno – Remontowy, 


Ryszard Grzesiewski – kierownik obiektów

  • tel. 32 2455 – 900
  • e-mail: r.grzesiewski@osir-skalka.pl

Dział Księgowości

Elżbieta Augustyn – Komandera – główny księgowy

  • tel. 32 2455 – 900 w. 30
  • e-mail: e.augustyn@osir-skalka.pl

Pracownicy działu:

Danuta Klóska – starsza księgowa, kasjer

  • e-mail: d.kloska@osir-skalka.pl

Joanna Klima – referent d/s księgowych

  • e-mail: j.klima@osir-skalka.pl

Dział Sportowo - Menadżerski

Dariusz Rzeźniczek – menadżer sportu

  • tel.: 32 2455 – 900, w. 32
  • e-mail: d.rzezniczek@osir-skalka.pl

Pracownicy działu:

Grzegorz Gabor – instruktor rekreacji, specjalność piłka nożna

  • e-mail: g.gabor@osir-skalka.pl

Dział Basenu Krytego

Damian Janaszke - kierownik basenu

  • tel.: 32 241 26 40, w. 22
  • e-mail: basen@osir-skalka.pl