Kontakt

Dyrektor

Tomasz Sikorski - Dyrektor OSiR „Skałka”

  • tel. 32 2455 – 900 w. 22

 

Stanowisko ds. marketingu 

Jolanta Jasicka - główny specjalista

  • tel.: 504 917 602
  • e-mail: j.jasicka@osir-skalka.pl

 

Dział Administracyjny

Małgorzata Jurczyńska – starszy inspektor d/s kadrowych

  • tel. 32 255 – 900 w. 23
  • e-mail: m.jurczynska@osir-skalka.pl

Osobą odpowiedzialną za obsługę Sekretariatu jest:

Barbara Matusik – starszy referent

  • tel. 32 2455 – 900 w.21
  • e-mail: b.matusik@osir-skalka.pl

 

Dział Rekreacji i Imprez

Damian Kuchna – kierownik działu

  • tel. 32 2455 – 900 w. 31
  • e-mail: d.kuchna@osir-skalka.pl

Dział Techniczno – Remontowy

Ryszard Grzesiewski – kierownik obiektów

  • tel. 32 2455 – 900
  • e-mail: r.grzesiewski@osir-skalka.pl

 

Dział Księgowości

Elżbieta Augustyn – Komandera – główny księgowy

  • tel. 32 2455 – 900 w. 30
  • e-mail: e.augustyn@osir-skalka.pl

Księgowość:

Danuta Klóska – starsza księgowa, kasjer

  • e-mail: d.kloska@osir-skalka.pl

Joanna Klima – referent d/s księgowych

  • e-mail: j.klima@osir-skalka.pl

 

Dział Sportu

Dariusz Rzeźniczek – menadżer sportu

  • tel.: 32 2455 – 900, w. 32
  • e-mail: d.rzezniczek@osir-skalka.pl

 

Dział Pływalń

Mariusz Mizera - p.o. kierownika obiektu

  • basen kryty przy ul. Zubrzyckiego 38, tel.: 32 241 26 40
  • basen ekologiczny przy Alei Parkowej 15, tel. 786 810 338
  • e-mail: basen@osir-skalka.pl