Warning: session_start(): open(/tmp/sess_9t0mir0rugk25jh35jm2jjb8q6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/osir-skalka/ftp/index.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/osir-skalka/ftp/index.php:3) in /home/osir-skalka/ftp/index.php on line 3
Grand Prix w Piłkarzykach Stołowych

Grand Prix w Piłkarzykach Stołowych

Grand Prix w Piłkarzykach Stołowych

W piątek 21 września 2018 roku w pawilonie basenu ekologicznego OSiR „Skałka” odbyła się I runda Integracyjnego cyklu Grand Prix Świętochłowic 2018 w Piłkarzykach Stołowych pod Patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice. Powyższy cykl Grand Prix składać się będzie z 4 rund odbywających się na przestrzeni czterech najbliższych miesięcy (od września do grudnia), a suma zdobytych punktów po wszystkich rundach pozwoli wyłonić najlepsze reprezentacje.

Tego dnia do rozgrywek przystąpiło 9 drużyn składających się z dwóch osób reprezentujących ośrodki z Chorzowa i Świętochłowic. Rozgrywki były prowadzone drużynowo (parami) z czasem gry 2x4 min. na trzech stołach zgodnie z ogólnie przyjętymi przepisami gry w piłkarzyki stołowe. Na wynik drużyny składały się zsumowane punkty obydwu drużyn danego ośrodka.

Już od samego początku mieliśmy bardzo zaciętą rywalizację, a każdy z grających chciał osiągnąć jak najlepszy wynik, aby znaleźć się w najlepszej czwórce. Po blisko dwóch godzinach walki wyłoniono zwycięzców. A oto jak przedstawiała się klasyfikacja:

1. Dom Pomocy Społecznej Św. Antoni I w Świętochłowicach (Paweł Tworek, Sebastian Pająk) – 10 pkt.

2. Środowiskowy Dom Samopomocy II w Świętochłowicach (Janusz Morawiec, Mariusz Rawiński) – 8 pkt.

3. Warsztaty Terapii Zajęciowej I w Świętochłowicach (Rafał Dudek, Łukasz Zych) – 6 pkt.

4. Warsztaty Terapii Zajęciowej II w Świętochłowicach – 4 pkt.

Pozostałe drużyny z miejsc 5 - 9 otrzymali po dwa punty za udział w turnieju.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali z rąk organizatorów materiały przygotowane przez Wydział Kultury, Sportu i Promocji Miasta w Świętochłowicach.

Poniżej przedstawiamy również klasyfikację drużynową Grand Prix w Piłkarzykach Stołowych 2018.

1. Dom Pomocy Społecznej Św. Antoni w Świętochłowicach – 12 pkt.

2. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Świętochłowicach – 10 pkt.

- Środowiskowy Dom Samopomocy w Świętochłowicach – 10 pkt.

4. Zespół Szkół Specjalnych w Świętochłowicach – 4 pkt.

5. Dom Społecznej Pomocy Św. Florian w Chorzowie – 2 pkt.

Organizatorami całych zawodów byli Ośrodek Sportu i Rekreacji „Skałka” oraz Dom Pomocy Społecznej Św. Antoni w Świętochłowicach.

Uczestników zapraszamy na kolejną rundę, która odbędzie się 26-go października 2018 r. również w pawilonie basenu ekologicznego OSiR „Skałka”.

 
Warning: Unknown: open(/tmp/sess_9t0mir0rugk25jh35jm2jjb8q6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0