Ferie Coraz Bliżej!

Ferie Coraz Bliżej!

Zimowa przerwa od szkolnych obowiązków zbliża się wielkimi krokami, dlatego już dziś zapraszamy naszych młodych mieszkańców regionu do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez OSiR "Skałka" oraz naszych partnerów.

OSiR "Skałka" jak co roku w okresie ferii zachęca do aktywnego spędzenia wolnego czasu. W tym celu przygotowaliśmy ofertę, która z pewnością uatrakcyjni nadchodzącą labę smiley

Piłkarskie Ferie
Na miłośników piłki kopanej czekają turnieje halowe w trzech kategoriach wiekowych. Zapisy odbywają się w dniu zawodów i są bezpłatne. Zwycięskie drużyny otrzymają fantastyczne medale. Szczegóły zawodów znajdują się w Regulaminie do pobrania poniżej.

Zajęcia Szachowe dla Małych i Dużych
Wraz ze Szkolnym Kołem Szachowym "Jedynka" oraz Miejską Biblioteką Publiczną zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy przy szachownicy. Bezpłatne zajęcia prowadzone przez instruktora szachowego - Pana Damiana Kuchnę przeznaczone są nie tylko dla dzieci i młodzieży szkolnej, ale także dla dorosłych.

Wycieczka na Kulig do Wisły
Ogłaszany wcześniej kulig w Wiśle cieszy się niebywałym zainteresowaniem. Niestety miejsca wyprzedały się niczym świeże bułeczki i zapisy zostały już zakończone. Zapraszamy na kolejne wyprawy organizowane przez "Skałkę" w wakacje.

Zabawa Karnawałowa dla Dzieci i Młodzieży na Lodzie
Wraz z żużlowcami Młodzieżowego Stowarzyszenia "Śląsk" zapraszamy młodych mieszkańców regionu do wspólnej zabawy na lodzie. Z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki, świetnej zabawy oraz niespodzianek. Wstęp bezpłatny, opłata tylko za wypożyczenie łyżew. Imprezę poprowadzi DJ "White".

Robert Bakoś